Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Assassins creed 3-huge patch- low fps fix?

Zdarec, chtěl bych se zeptat, jestli někdo nevíte bližší informace o tom rozsáhlém patchi co se chystá do konce týdne. Mají na to už jen den, tak nevim nevim. Taky jestli vůbec opravuje ten problém s nízkým FPS v Bostonu. Díky.

heh to v tom ubicku su na hlavu alebo co? :-D radsej kupim far cry 3 ako ac 3 ktore mi laguje a pockam kym sa problem nevyriesi lebo spoluziak cele ac 3 presiel na ATI HD 7xxx s AMD x4 2,8Ghz na maxime bez sekania takze problem so slabym pc to u mna isto nebude :) treba cakat kym to ac 3 opravia inak to nevidim este ze som si ho nekupil a najskor stiahol

Nevím v čem máte s AC 3 problém já mám
intel core i3
GTX 660ti
HDD : 2TB
Ram : 8GB

A hra mi jede úplně perfektně na nejvyšší detaily :-)
táta má:
AMD Athlon II x3 445
GTX 260
RAM : 8GB
HDD : 500GB
A jede mu na střední detaily kolem 35 FPS , takže hra je krásně hratelná a nechápu proč mají lidé s i7čkama problémy . V Bostonu tátovi jede hra ja 28FPS takže je to stále dobře hratelné...

No vidíš to. :) Nevim jak můžeš nechápat, že je to prostě špatně optimalizovaná hra. Máš štěstí, že jsi mezi těma pár šťastlivcema, kterým to takto bezproblémově šlape :D. Já mam taky v Bostonu 70FPS, pak jdu ale k nějakému jinému místu, pohnu malinko myší a najednou BOOOM! Ze 70FPS se stane 20. Prostě Ubi se na optimalizaci vykašlalo. Teď znovu hraju ACR a musím říct, že jedu na max s 8xAA 70FPS průměr a v těch nejtěžších situacích 42 (to ale fakt málokdy) a je to o hodně hezčí hra než AC3. A to Ubi říká, že na AC3 makají už od doby co vydali AC1.

Mne ani patch nepomohol.. už mi nainštalovalo aj 1.03 ale fps mam stále nízke.. aj som po skúšal dačo čo radili či už s .ini súborom alebo programom na grafickú kartu (RadeonPro) V Bostone mam fps cca 10.. však to sa nedá hrať. Ale keď sa pozerám do neba alebo keď som v menej obydlenej časti tak sa to ide cca 30-40 fps.. nechápem tomu a už začínam ľutovať že som to kúpil.

Grafickú kartu mám ATI Radeon HD 5700 series

Aspoň myslím že dobře jede na nvidia gtx 5xx a 6xx já mám hd 7950 vapor-x oc boost(oc) a fx 6300@4.5ghz s 8gb ram a při hraní na max.set. a 1920x1080 mam v Bostonském přístavě 36-41 fps a normálně při hraní mám avg. 49.714 fps(Boston) oproti kámošovi co má levnější gtx 560 ti a intel i5 2500k(non OC) + 8gb ram na max a taky 1920x1080 má téměř ůplně stejný výkon. Mě třeba jede líp DMC.