Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Assassins creed 3-huge patch- low fps fix?

Zdarec, chtěl bych se zeptat, jestli někdo nevíte bližší informace o tom rozsáhlém patchi co se chystá do konce týdne. Mají na to už jen den, tak nevim nevim. Taky jestli vůbec opravuje ten problém s nízkým FPS v Bostonu. Díky.

Aspoň myslím že dobře jede na nvidia gtx 5xx a 6xx já mám hd 7950 vapor-x oc boost(oc) a fx 6300@4.5ghz s 8gb ram a při hraní na max.set. a 1920x1080 mam v Bostonském přístavě 36-41 fps a normálně při hraní mám avg. 49.714 fps(Boston) oproti kámošovi co má levnější gtx 560 ti a intel i5 2500k(non OC) + 8gb ram na max a taky 1920x1080 má téměř ůplně stejný výkon. Mě třeba jede líp DMC.