Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké hry hrajete na Androidu?

Nazdar,
pořídil jsem si Samsung Galaxy S2. Tak sonduji, co se dá hrát. Klidně pište i placené tituly. Za sebe přidám:

OneT Draw - free
Osmos HD - placené, ale dobré
DroidFish - free, nejlepší šachy
3D Bowling - free
Prší - free
Shoot Bubble - free
Asphalt 7 - placené, závody aut
Jewels Star - free
Tetris Space - free
Solitaire - free
Krafteers - free
Duke Nukem 3D - free
AnDoom - placené

Očekávám další...:-)

Jewels stars - to je hodně velká návykovka (na nokii mám "originál" Bejeweled," i když "příběhový"/levelový režim v J.S. taky není špatný)
Bus parking 3D - na tom ujíždím právě teď.
-reversi- - stará dobrá klasika
Burn the rope - s tím blbnou děti :-)
Galaxy - rovněž pro děti, i když vyšší levely dají zabrat i mně
Extreme road trip - skvělá blbina na odreagování.
Mahjong - klasika

Já jsem ten typ lidí, co má sice nabušenej tablet (Tegra 3), těšil jsem se na hraní her, ale nedostal jsem se k tomu moc. Naopak je-li nějaká slevová akce, ihned kupuju na lepší časy. :-D

Teď jsem chvíli hrál Shadowgun, Modern Combat 3, Maxe Payena, GTA III, Punch Hero, Real Racing 2 a Dead Trigger. Batman je nějakej buglej a zatím v kombinaci s Jelly Beanem a Tegrou strašný lagy.

Tady nějaké jsou :

Need For Speed Most Wanted - Má ďábelskou grafiku a myslím si , že by tě měla pobavit ..
race of champions - je zdarma a je super
granny smith - placené asi 60 kč , ale je zábavná babka
shadowgun . placené nevím přesně kolik to stojí , ale má perfektní grafiku a je od českého herního studia
Dead trigger - Je zdarma a je opět od českého studia madfinger a je to se zombíkama :-)
Need For Speed Host Pursuit - Placené závody - celkem zajímavé
Riptide GP - Závody se skůtrama vodníma
Minecraft Pocket Edition - Minecraft :-)
Mass Effect Infiltrator - Povedená střílečka od EA
Need For Speed Shift - závody , celkem zábavné :.-)

Víc už jich neznám pak ještě nějaké FREE třeba Angry birds (různé díly : třeba s podtitulem Star Wars) , Fruit Ninja a takové různé arkádovky zdarma