Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem brutalnější hry

ahoj . Hrál sem hry Postal 2 a Slendetrman různé mapy a mam rad takové strašidelné hry ikdyž postal je takovej brutálnější
Poraďte mi prosím nějakou brutálni hru která neni moc velká stačí mi do 2 gb klidně hororová.
Děuji

The Darkness II - fakt hnus, všude prdele krev a střeva, má to grafiku v takovým komiksovým stylu a není to moc náročný na PC
AvP - nic moc, ale za predátora jdou lidem trhat hlavy :-) a za mariňaka je to dobrý, když máš za zadkem hejno vetřelců
Doom 3 - starý ale dobrý, když sem to hrál poprvý tak sem se málem posr...

Teď jsem si vzpoměl na nedávno vydanou hry. Spíš taková horor-adventura ale pozor,opravdu morbidní :) Hraješ za malého kluka kterého posedl (nebo poslal,přesně jsem to nepochopit) Děbel a chce po něm aby...ehm..zabíjel lidi. A o tom je celá hra :)

PS:Nedávno na ni byla sleva na steamu.