Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozjedu s tímto FarCry 3 ?

Ahoj, rozjedu far cry 3 s těmito komponenty :

E2200 taktovaný na 2.64 Ghz

HD7770

3 GB ram DDR3

Stínování a vše co by zatěžovalo CPU bych dal na minimum,ale grafické detaily na vyšší myslíte že budu mít šanci ?

:-D ano ramky urcite zaberou ale vem jich radsi 32GB protoze se mi zda ze na tuto hru je i 6 GB malo :-D hlavne ze mas namakanou kartu no :-D

(ironie)

No..

Doporučené: Procesor: Intel Core i3-530 či AMD Phenom II X2 565 a lepší
RAM: 6 GB
Grafická karta: GeForce GTX 480/AMD Radeon HD 5770 s 1 GB VRAM nebo lepší, kompatibilní s DirectX 11 a
podporou SM 4.0

HW pro maximální zážitek: Procesor: Intel Core i7-2600K či AMD FX-4150 a lepší
RAM: 8 GB
Grafická karta: GeForce GTX 680/AMD Radeon HD 7970 s 1 GB VRAM nebo lepší, kompatibilní s DirectX 11 a
podporou SM 4.0