Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Battlefield 3 - jak upgradovat PC?

Dobry den pred nedavnom mi zhorel pc na ktorom som hraval BF3 , bol vykonni a dost silny na hry ..mam zatial taky slabsi ale ..ked hram BF3 tak su to neskutocne seky Hlavne pri vybuchoch atd..Mam Core 2 duo 3GHZ 2Giga ram 9600 GT co by som mal dokupit aby to ficalo aspon na tom low bez sekov ? Sorry za primitivnu otazku ale neni som absolutny expert do pc tak poradte niekto.
Dakujem
Změna předmětu, původně: Battlefield 3 (L-Core)

- celkem levně by mělo jít pořídit RAM (nevratná investice), alespoň 4GB. Je třeba se ale podívat, zda deska tak velikou RAM podporuje, některé C2D čipsety měly limit na 2GB RAM.
- druhá věc je grafika, místo té prastaré 9600GT kup něco jako HD7770, dá se použít i v novém PC.

Zbytek je neupgradovatelný a nemá smysl do něj dávat peníze.