Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Za jaké pohlaví hrajete?

Za jaké pohlaví ve většině případů hrajete? Za stejné jako v realitě nebo za opačné?
Já za opačné, má to několik výhod a lépe se na to kouká když vidíte na holku...přece se nebudu celou dobu dívat na nějakej chlapskej zadek jak se natřásá 3-[
Také je třeba výhoda menší terč, zdarma itemi atd.

loading...

Když má hra dobrou grafiku tak za opačné :) raději na budu dívat na prdelku než na ...ehm...prdel :D