Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem xbox 360 usb přenos

Dobrý večer chtěl bych se zeptat nejsem vyjádřivý člověk tak když to nebude dávat smysl tak se zeptejte.Ale shrnuto chtěl bych se zeptat zda když nemám flashnutý xbox 360 slim už sem zkoušel dát usb je i naformátované nainstaloval jsem na to hru fear 3 z DVD , ale přes usb ta hra nejde zapnout možná to nejde jen se ptám a pokud jo tak děkuji kdybyste mi řekli jak.

Změna předmětu, původně: RONALDOPET (L-Core)

Tak napadlo mě , jelikož mám jenom 4 GB hdd v xboxu zda by nešlo si dát hry na usb četl jsem , že jde tam dát jenom 16 GB USB tak sem učinil v xboxu jsem tu flashku naformátoval spustil jsem fear 3 a dal install vybral jsem si kde se to má zkopírovat tedy jsem to dal zkopírovat na tu flashku dvd sem vyndal xbox pro jistotu restartoval , ale když se podívám na tu flashku tak tam fear 3 je , ale nejde to přes to spustit a hrát je tam jenom copy move a delete