Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém: Mafia 2 a ATI

Zdravím,
mám problém se sprovozněním Mafie 2 na :

Procesor:
Intel Core i5 2410M s frekvencí 2,3 GHz
3 MB L3 Cache
2 jádra, 4 thready
Intel Turbo Boost 2 s frekvencí 2,9 GHz
Max TDP: 35 W

Paměť:
2x 4 GB DDR3 1333 MHz

Displej:
17,3" TFT LCD s LED podsvícením, lesklý
Rozlišení: 1600 x 900 bodů

Grafická karta:
AMD Radeon HD6650M s 2048 MB vlastní paměti

Hra je nainstalovaná s physx nejnovější directy, ovladač graf. karty je catalyst. Vše aktualizovaný ale při zapnutí hry se ukáže miniaturní okýnko mafia 2 (standart) a potom jako by se vytratily všechny barvy kromě červený. PC normálně fungje ale všecko je v odstínech červený. Potom se sama vypne. Nemáte s timhle někdo zkušenosti ? Předem mockrát díky a kdyby to byl hloupej dotaz tak se omlouvám :)
Vrkán

Vše aktualizovaný ale při zapnutí hry se ukáže miniaturní okýnko mafia 2 (standart) a potom jako by se vytratily všechny barvy kromě červený. PC normálně fungje ale všecko je v odstínech červený. Potom se sama vypne.

tak hoď screen třeba, jak to vypadá, jinak hra je originál?