Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blikání textur ve hrách

Zdravím,
Měl bych dotaz , nevíte někdo jak se zbavit přeblikávajících textur , stává se mi to u textur cest(čáry) nebo bilboardy a občas nějáké budovy atd.. Je to celkem otravné kazí to celkový dojem :/ Dělá mi to u her např. Austrian Truck Simulátor ale třeba i u GTA IV .. Grafiku mám Nvidiu GTX460se starou asi půl roku , je čištěná od prachu a ovladače mám nejnovější , Windows mám 7 64bit SP1
Díky za odpovědi

No a?:-D
Ono to vypadá,že by výrobci her měli dávat ke každé hře počítač,přesně vyladěnej pro tu kterou hru.A bylo by po problémech.Každej má jinej počítač,někdo ho komusi poskládal,dnes každej všemu rozumí a pak to tak dopadá....
Přitom hotový sestavy nejsou tak strašně zase drahý.

co je to za blábol? Ještě jsem nepotkal hru, která by měla problém, pokud HW splňoval její požadavky. Mám jich cca 130 a problémy nemám.

Naopak "hotové sestavy" jsou jedny z nejhůře poskládaných a předražených PC, ještě jsem neviděl "sestavu", kterou bych si byl ochoten koupit (bavíme se o PC na doma - práce, hraní; nároky na běžný kanclstroj samozřejmě splní klasický desktop od Dellu, včetně vPro BIOS extenze pro vzdálenou správu).

Obecně pak problémy uživatelům dělají různé čističe registrů apod., navíc nízká kvalita ovladačů nvidie se projevuje právě takovými "chybičkami."

P.S.: podle toho jak pleteš "intel" a "Pentium" je vidět, že jsi opravdu odporník na svém místě ]:)

:-D
Mám Intel Pentium ::) a klidně si kopni,chytrák to má povolený:-D

"bavíme se o PC na doma"-Ne,Ty tady rozvádíš debatu úplně mimo téma:-D

Pokud si kdokoli nechá stavět PC u člověka(firmy)který tomu nerozumí,nelze se pak divit,že mu dělá problémy. Pokud to někdo neuzná a raději bude chytračit,pak je veškerá debata o počítačích zbytečná:-)

Je to hrou.

Pokud si kdokoli nechá stavět PC u člověka(firmy)který tomu nerozumí,nelze se pak divit,že mu dělá problémy.

Máš pravdu.

Hotové PC dělají firmy, které tomu samozřejmě rozumí. Jenže to zdaleka nemusí být důvod k jásotu nad kvalitou a výkonem, protože tyhle firmy se často chtějí zbavit nevýkonného či zastaralého hardwaru a tak to poskládají do sestav, kterým přidají nějaká blikátka a nevkusnou extravagantní skříň a nazvou to herním dělem, výkonnou multimediální sestavou pro domácnost či jinak. V horším případě sračkoidní hardware za pár kaček pořizují a relativně předražené sestavy pro BFU skládají cíleně.

Obvykle je to ale oproti rozumně skládaným sestavám na zakázku předražený šunt.

Souhlasím.Můj před před počítač byl hvězda,od prvního použití problémy a problémy,mrznutí a padání Win. Hned jsem ho vrátil,i když to bylo v rozporu z kupní smlouvou. Trval jsem na vrácení peněz a nedělali ani průtahy. Není myslitelné,aby něco takového nabízeli,ale byla to nově vzniklá Firma a PC bylo na tu dobu slušné a levné.:-)
PC co mám je sice multimet:-),ale za rok a něco,co ho mám absolutně bez chyb.Za značkovej dám sice něco navíc,ale Mě se to vyplatí-mám klid:-)