Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem spekulace gta 5

Zdravím,
Jaké si myslíte že budou HW nároky na grand theft auto V? (vím že je to těžké určit z traileru, ale zkuste si typnout...)

Myslíte že bude gta 5 na games.com?

Nevíte, kdy by mělo gta 5 vyjít na PC?
Změna kategorie, původně: PC hry (Kurt)

To snad ne, jestli nebudou moc přehánět s detaily masakrování, tak by z toho nic být nemuselo, ostatně v mafii to bylo taky a nikdo to moc nerozebíral, ale taky by mě nebylo moc simpatické, že nějakého psa budu muset rozstřílet na sra*ky....
Jinak díky za info o tom hot cofee ;-)

To už je takový R* rituál. Ohlásit na konzole, PC popřít, za pár měsíců ohlásit. Je to pravděpodobně dobrá obchodní taktika; netrpěliví si to koupí na konzole, kde není tolik warezu, jako na PC. Na druhé straně, kdyby zvolili nějakou agresivní protipirátskou techniku (mohli se poradit třeba u Blizz), šlo zároveň vydat i PC verzi bez finančních ztrát.

Diablo 3 třeba, ani singl není zlomen. Dlouho, předlouho odolával i nějaký Assassin's Creed.

Principiálně asi stačí, když část hry není nainstalována, není při koupi distribuována (třeba mise) a průběžně se stahuje (jen do RAM) z internetu až při hraní. Na druhé straně, lidi s horším připojením můžou mít problémy. A nejde hrát na chatě v divočině, což je častý kinderargument proti online ověřování hry.

A co teprve Razor, pamatuju si, že přišli na kloub natvrdo instalačce Skyrim a GTA IV: episoded from Liberty city a takových případù jsou desítky.... jinak u toho ASCR 2 ta ochrana byla tak silná, že i lidé s originálkou měli několik týdnů problém si to zahrát, nadruhou stranu piráti, kteří si chvilku počkalo jeli ASCR 2 bez jediného výpadku narozdíl od poctivých hráčů....

Ochrany jsou asi víc a víc promakaný,ale skidrow prolomí asi fakt vše.Aspoň někdy zpytuje svědomí a crack vydá až v den prodeje,ikdyž hru nabízí ke stažení několik dní před vydáním.
Není to zase tak dávno co lidi čekali na prolomení třeba týden nebo dva,dneska je hold jiná doba a kdo si chce zahrát jako první tak stahuje warez,což není zrovna moc povzbuzující.
Aspoň,že je plno závislých hráčů,kteří hry kupují už z principu,nebo kvůli různým sběratelským edicím atd.

No nevím (D3 nemám, momentálně mě neláká). Díval jsem se na warforum, je tam o Diablo 3 sáhodlouhý thread - a po půl roce, kde nic, tu nic. Jakási emulace tedy je, ale údajně velmi, velmi mizerná, funguje snad jen začátek.

A i kdyby časem něco bylo, pro vydavatele je důležité, že hra nejde upirátit při vydání, po pár dnech. Když se to někomu podaří po roce, jsou už zisky z prodejů doma, nadrženci nevydrží čekat na crack měsíce, chtějí hrát hned a koupí si to (viz ona debata na WF).

Proto jsem psal, že agresivní ochrana by mohla (z hlediska prodejce) bez nebezpečí brzkého upirátění umožnit vydat GTA5 i pro PC.

Občas je slyšet nářek nad nějakou ohranou, že komusi cosi v PC "pokazila". Nemám tuto zkušenost, žádná ze stovek originálek, co mám doma, mi nikdy problém z nějakou ochranou nezpůsobila. To pochopitelně neznamená, že někdo problémy nemá.

------
:>: Nějak jsme od GTA5 odbočili…