Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier-co na to říkáte...

Hrajete?
Mě to teda dost těžce překvapilo,super grafika,parádní hratelnost a taktizování.Na PC Tuningu psali,jak je to náročný http://pctuning.tyden.cz/multimedia/hry-a-zabava/2 4394-ghost-recon-future-soldier-povedena-grafika-v -directx-11 ,ale není.Intel Core 2 Duo E8400 3.0GHz-netřeba,ani taktovat s MSI 6870 Hawk.Hra běží krásně v nastavení na plnej knedlík v DX11 v 1680x1050

Jestli nemáte co hrát,tak fakt doporučuju.

Takhle.
Předevčírem jsem to přes noc nechal stáhnout, včera jsem to nainstaloval, hned na to jsem byl nucen stáhnout 2 patche, hoďka zdržení, a zatím jsem hrál 5 minut (tedy vlastně jen minutu, 4 minuty byly cutscenes). Známý bug s nefunkční myší se nevyskytl.
Víc dokážu říct, až si k tomu opět sednu na nějaký ten čas. Ale na první pohled už to není pravá "klancyovka".
Avšak za 5 éček, kauf roku.