Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PS3 nebo xbox????

Chtěl bych si koupit nějakou konzoli a všude je na to jiný názor...co je lepší?Nechci hrát mulťák,xbox prej má lepší grafiku ale ps3 prej zase lepší výběr her...tak nevim:)A hlavně jsem někde četl že se příští rok má objevit ps4 tak aby mi na to pak šli hry z trojky..fakt nevim..díky za názory

Podle zákulisních dohadů nemají být obě konzole Playstation 3 a Playstation 4 softwarově kompatibilní.

Začátkem letošního roku unikly údajné specifikace nové konzole. Pracovně se nazývá Orbis (Playstation 4) a má v ní tikat jádro highendové grafické karty od AMD, která se dostane na PC trh až koncem letošního roku. Má být schopna zobrazovat hry v rozlišení 4096x2160 bodů a přehrávat full 3D hry v 1080p, zatímco současná PS3 umí 3D hry pouze v 720p.