Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mafia II - Dveře nejdou otevřít

Čus.

Mám problém nejspíš s bugem.
Jestli někdo z vás hrál Mafii, tak jak na konci 14. kapitoly jdete zaplatit dluh Brunovi, tak když k němu dojedu, nejdou mi u něj otevřít ty dveře(měli by blikat, ale neblikají) Je to Steamová verze, ale nechce se mi to celý přeinstalovávat(přestahovávat). Bůh ví, jestli by to pomohlo a musel bych dělat celou Mafii znovu, což se mi fakt nechce. Je na to nějakej fix, nebo něco? Mám Win XP
Thx

já s tím v originálu od Steamu mám taky problém, ale vím že v stažené z netu verzi co jsem měl původně to nepočítalo prachy za krádeže z obchodu, ale jenom za vožení aut na Bruskiho šrotiště, takže ty prachy bylo nutné našetřit vožením aut jenom :(