Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mafia II - Dveře nejdou otevřít

Čus.

Mám problém nejspíš s bugem.
Jestli někdo z vás hrál Mafii, tak jak na konci 14. kapitoly jdete zaplatit dluh Brunovi, tak když k němu dojedu, nejdou mi u něj otevřít ty dveře(měli by blikat, ale neblikají) Je to Steamová verze, ale nechce se mi to celý přeinstalovávat(přestahovávat). Bůh ví, jestli by to pomohlo a musel bych dělat celou Mafii znovu, což se mi fakt nechce. Je na to nějakej fix, nebo něco? Mám Win XP
Thx

já s tím v originálu od Steamu mám taky problém, ale vím že v stažené z netu verzi co jsem měl původně to nepočítalo prachy za krádeže z obchodu, ale jenom za vožení aut na Bruskiho šrotiště, takže ty prachy bylo nutné našetřit vožením aut jenom :(

Máš naozaj dosť peňazí? 27,500? Klopeš na správne dvere? Pozri si tú kapitolu na youtube a uisti sa, že sú to tie správne dvere. Ak to preinštaluješ, tak nemusíš začínať odznova. Savy ti ostanu

Zdravim, mám stejný problém ale na xbox konzoli, na konci 14 kap. mi nejdou otevřít dveře... už jsem hrál několikrát od uložené pozice, ale i celou kapitolu znovu a pořád nic- dveře nejsou zvýrazněný (neblikají). Kapitolu jsem hrál bez vypínání ale u konzole to podle mě nemá vliv. Díky za každou odpvěď, taky se mi nechce hrát celá hra odznovu...