Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Crysis (1) 8 GB RAM třeba?

Čau,
mám problém s Crysis a to konkrétně s tou poslední misí jak je na té letadlové lodi, nevím proč ale tady mám extrémní záseky třeba na 10s sek a pak ok zas sek a pořád dokola, asi to bude pamětí protože mám jen 4 GB RAM a mi to úplně vyžere všecku paměť aj swap snad :-D (viz screeny), to je u Crysis normální? příjde mi to divný protože celou hru je všechno OK (30 fps a víc) a jen na konci takový brutální seky, nechápu.

Sestava nic moc ale na Win XP sem tento problém neměl: AMD Athlon II X2 250 3,0 GHz; 4 GB RAM Kingston; Gigabyte 880GM-UD2H; Sapphire HD5670; WD5000AAKS; Seasonic 400 W; CM Elite 341; Win 7 64bit.

jojo přesně tohle se mi taky stalo, myslel sem že to opravím tím patchem ale udělalo to znova, naštěstí sem to vyřešil tak, že jsem si načet ten checkpoint znova. Ten poslední level je fakt zabugovaný a neoptimalizovaný a vůbec se mi nelíbí, měli to ukončit někde v džungli (kde mi to jede jak po másle) to by bylo IMHO lepší. Jinak kašlu na to nějak sem to dohrál na LOW :-D, značím vyřešeno a díky všem za rady.