Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xbox 360

Chci si koupit xbox360 použitý.A chci vědět co je vhodnější.Jestli si mám koupit xbox360 120GB a nebo xbox360 120GB Elite(je flashnuty) a cena je obouch stejná,děkuji za odpověď

Ked chces skutocne teraz pred ohlasenim novej konzoly kupovat staru, OK, ale ja by som pockal, ked ohlasia oficialne novu generaciu, prip. ked ju zacnu predavat, staru kupis ovela lacnejsie, aj od ludi co maju pekne zbierky hier, jedine takto sa oplati kupit pouzitu konzolu, s kolekciou hier za dobru cenu.