Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xbox 360

Chci si koupit xbox360 použitý.A chci vědět co je vhodnější.Jestli si mám koupit xbox360 120GB a nebo xbox360 120GB Elite(je flashnuty) a cena je obouch stejná,děkuji za odpověď

Flashnuty by som nekupoval, do buducna sa pripravis o kopu veci z Xbox Live, nehovoriac o tom, ze je to nelegalne. V sucasnosti je Xbox tak lacny, ze nema zmysel kupovat pouzity, najma ked prva generacia (ta biela), mala dost caste problemy s RRoD. Microsoft sice ponukal vymenu konzole v pripade RRoD, ale vzhladom na vek tej bielej verzie uz je to pase.

Bila/cerna - proste ta nova verzia je oznacena ako SLIM (tiez ma viac farieb) a v podstate tu staru v obchode uz nekupis, uz sa predava len SLIM. Hlavny argument flashovania, ze hry su moc drahe ber ako totalny nezmysel - ked clovek nema peniaze na hry, tak si nebude kupovat Xbox, nie?

aj v bielej je OK, kupuj reviziu JASPER! ta rrod netrpi vobec. a ci flash alebo nie, to je na tebe, flash neznamena automaticky ban. pripadne glitch hack. a nove konzoly cierne, slim, vacsinou v akcii su neflashutelne! to len aby si vedel.

Ked chces skutocne teraz pred ohlasenim novej konzoly kupovat staru, OK, ale ja by som pockal, ked ohlasia oficialne novu generaciu, prip. ked ju zacnu predavat, staru kupis ovela lacnejsie, aj od ludi co maju pekne zbierky hier, jedine takto sa oplati kupit pouzitu konzolu, s kolekciou hier za dobru cenu.