Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ps3 jak se dostat na internet

dobrý den, nevyznám se v ps3 a potřebuju se dostat na internet. vím že to sem nepatří ale je to kvůly hrám. poradil by mi někdo jak se připojit na internet???? nebo nějaký kabel atd... pokud ano kde ho seženu?????

coze??? ved ten dotycny nema sajnu co chce a ako. ja tomu nerozumiem? keby sa vyjadroval ako clovek a nie ako chovanec specialnej skoly tak by mozno dostal rozumnu odpoved. ved hore pisal ze chce HDMI kablom prepojit ps3 z pc a chytat internet. je normalny?