Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mafia (Smrt Umeni) Zatvorené dvere!

čaute,
mám problém, kedysi dávno so celú mafiu prešiel a chcel som si ju teraz zahrať znova, lenže v misii smrt umeni (posledna) sa mi deje toto: Všetkých normálne vystrielam, ale nakoniec, ked sa ide hore uplne najvyssie, kde ma byt sam, tak su otvorene len dvere do tej saly so sedackami a tie oproti kde ma byt sam su zatvorene. Skusil som to asi desatkrsat odznova a prezrel celu galeriu ci niekto neprezil, ale nie a furtz to nejde. Neda sa to nejak vyriesit?

v%ďaka

Pozeral som do návodou a ten postub by tak mal byt a patch som skusal, lenze mi to potom nechcelo spustit!/ Pritom mam legalnu verziu :( Lebo som pocul ze pri ilegalnych to moze robit.

Tahle mise ještě nebyla to nejhorší (i když pro mě dost těžká). Nejvíce jsem se zlobil u té mise v garážích (prodej kořalky), když ti dva moji pitomci za mnou furt lezli a mnohokrát se nechali (provozovali hurá-rambo styl boje) postřílet. Kdybych je mohl nechat na místě, vykosil bych ty protivníky sám.

OK. Urobil som to ako to bolo na videu (1 zmena) ja som totiž tie dvere v tom videu otvoril až keď som vystrieľal ostatných a aj z inej strany.

Takže dávam solved.

...a ešte vďaka všetkým ktorý pomohli.