Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaklínač 1, problém s načtením DVD

Zdar mám problém s instalací zaklínače 1, mám originální sběratelskou edici, už jsem ho dnes jednou nainstaloval, ale musel jsem ho smazat a znovu se DVD nechce načíst, slyším jak "chroupe" v počítači,ale nechce se rozběhnout instalace a ani přez total commander se mi nezobrazí obsah toho DVD, nevíte někdo čím by to mohlo být??

DVD je jako nový, instaloval jsem to všeho všudy dvakrát a mechanika normálně jiný DVD, třeba s filmem, nebo muzikou atd. načte, ale pokud je na tom DVD nějakej .exe soubor tak to nechce načíst, ale jen u originálních DVD, přepalovaný DVD to načte, takže si nemyslím, že by to bylo vadnou mechanikou.