Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Joystickem

Dobrý den,

Mám joystick a hraji s nim letecké simulátory. Ze začátku mi normálně šel..,ale pak najednou se mi začlo dít to že letadlo mi nevzlítne....a když hru spustim aby letedlo bylo ve vzduchu tak mi čumákem padá dolu.

Kouknul jsem na na vlastnosti joysticku tak jak tam je takový ten čtverec a v něm jedí kříž který ovládáte joystickem aby jste věděli jestli jde.....to mi jde ,ale v obou čtvercích ten křížek je na hoře a nejde dolu...

v počítačích se tolik nevyznám tak mi odpusťtě prosím
nejasnosti v textu:-(

Budu rád za jakoukoliv odpověď :-)

pokud hýbeš s tou osou a nereaguje ti ten ukazatel v té kalibraci tak máš asi po joysticku, zkus ještě zkotrolovat kabel jestli není nijak poškozený, ten analog je na to zvlášť citlivý. Můžeš ještě obnovit výchozí nastavení toho joysticku - hledej neco jako "Obnovit výchozí".