Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kalibrace Gamepadu

Zdravim, uz nevim co delat, mam gamepad, stahnul jsem si primo na nej i driver - www.tracer.pl ale ani ten nepomohl. Mam Win 7 64bit Home premium.

Problem spociva v tom, ze leva packa, sipky, a nastavovaci tlacitka uprostred funguji spravne, ale prava packa, prave tlacitka + tlacitka vzadu (L1,L2 atd..) - bud nejdou, nebo jsou prohazena.

Kdyz jsem nainstaloval driver, otevrel si kalibraci gamepadu v ovladacich panelech, tak to chtelo jen zkalibrovat packy, nic vic.
Kdyz ve hre v nastaveni zmacku "ixko", pouzije se "ctverecek", a tak dale.

No a ted jak zjistim jestli je chyba nekde ve hre v nastaveni neceho, nebo v pocitaci? Nemam vic her na kterych bych to ozkousel. Konkretne se jedna o hru TERA.

Nejjednodussi by bylo kdyby byl nejaky univerzalni "kalibrator" :-)

edit: mozna jsem mohl navazat na pc.poradna.net

Tak jsem zase na zacatku, kupovat si novy gamepad nejspise budu stejne, ale ne dokud ten problem nevyresim :/ Pujcil jsem si totiz od kamose gamepad (ma ho plne funkcni, hraje s nim doma), a problem zustal stejny, takze chyba nebude v gamepadu. Divne ale je, ze mi to dela na obou pocitacich doma.

Hm, je mozne, ze ten driver neni kompatibilni s 64bitovym operacnim systemem? On ma totiz to same akorat 32bit, ja na obou pocitacich mam 64 bit.

Tak po usilovnem hledani jsem zjistil ze asi nejsou, jine nez na jejich strankach. Tak jsem to z hecu sel vyzkouset este nekam jinam, k nekomu kdo ma taky win7 home premium 64bit, a jde mu to :-/ Prave kdyby byl problem jen s tim ovladacem, kupuju hned novy, ale nechci koupit novy a zjistit ze mi nebude fungovat.

Když mu to jede,tak je gamepad v pořádku.Máš sw,problém.Co tam máš odinstaluj a nainstaluj ty drivery,který instalovals na ten druhej kompl,kde to fungovalo.Odpojit,odinstalovat,klidně i reset,nainstalovat,pak připojit.Vyzkoušet i jiné USB.Pokud jsi na ten druhej nic neinstaloval a jen to vrazil do bedny,udělej to samé i u sebe,třeba si s tím windows poradí sám.
Nemáš to třeba od začátku jen blbě nastavené v menu hry,tam to nejde změnit?

Doporučuješ razer, ale přitom já vlastím Razer Ozna Tournament Edition a mám problém s tlačítky LT a RT. Zkrátka RT vynechá 14%, a LT vynechá 7% od úplného domáčknutí při 100% fyzickém domáčknutí.... opravdu už nevím co stím