Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak si zapařit Playstation hry bez Playstationa.

Hoj

Včera jsem sem psal ohledně hraní televizních her přes emulátor.Dnes bych rád představil emulaci námi velmi známé konzole Sony Playstation.Pro tuto konzoli bylo vydáno hafo her ale jak si je zahrát když nemáme při ruce žádný Playstation.Jednoduše.Emulací

Posutup

1.Seženeme si libovolný emulátor silně doporučuji ePSXe 1.6.0 Ke stažení ZDE:epsxe

2.Budeme potřebovat soubor s PS1 Biosem.Ten se dá sehnat různě na internetu ale pro snažší práci ho najdete zde:psx-bios-scph1001-bin-rar

3.Soubor s BIOSEM nahrajeme do složky kde již máme Emulátor rozbalený a vložime bin soubor do složky se jménem BIOS.Tím máme naší virtuální konzoli téměř připravenou.

4.Budeme také potřebovat obraz se hrou já to testuji na GTA2

5.Nadefinujeme různá nastavení,hlavně ovládání si rozložte podle vlastních potřeb a pak již jenom zadejte cestu k vaší hře a tím je emulace hotová.

ALE POZOR!Emulace je na hardware počítače velmi náročná,ale myslím že uživatelé starších sestav budou moci hrát stejně jako uživatelé sestav novějších.testoval jsem na dvou sestavách.Notebooku Samsung VM8000 P3 1ghz 256mb ram SIS 300 16mb(Nepodařilo se rozchodit) a na sestavě P4 2,4GHZ 1gb radeon 9600xt kde to funguje jedna radost.

Ještě jedna taková zajímavost je že můžete hrát hry i na svých N8 Ipodech ale z vlastní zkušenosti musím říct že to bohužel není moc hratelné.

A kdyby někdo chtěl můžu příště psát třeba o emulaci PS2.

Díky

Myslim ze vlozenie tejto informacie do clanku by stacilo:

"stahování obrazů ROM pokud nevlastníš i dané zařízení je opravdu nelegální"

Sam som PS1 vlastnil a ten emulator pouzival, o emulacii PS2 som pocul, ale udajne to bolo nepouzitelne, som zvedavy na ten clanok o emulacii PS2.

Inak emulatorov je vela, konkretne napr. vlastnim stary C64 a mam aj emulator na PC, to boli hry.