Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Minecraft problém s vezí a fullscreen

ahoj :-) mám problém s minecraftem.. už jste mi tu jednou psaly že minecraft je zadarmo takže to nevidím jako warez.. stáhl jsem si Minecraft 1.8 a předtím sem měl nějákej starší a když pustím tu 1.8mičku tak se mi pustí verze 1.7.3 nevím co stím.. a nejde mi to na celou obrazovku prosím o rady děkuji :-)

Dej si Force update, ty verze už ti trochu utekly. Už byla 1.9, 1.0, 1.1...
Minecraft ani náhodou free není, nevim kdo ti to psal.
Přesunul si ten staženej minecraft do %appdata% ?