Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Z Originu mě zmizela hra The Sims 3

Nedávno jsem si koupila hru The Sims 3 přes Origin. Četla jsme si pár článků o něm, a zdál se mi, že nabízí dobré služby. Byl i výhodnější oproti krabicové verzi a tak mě to zaujalo. Jenže když jsem obdržela kód k produktu a hru stáhla a nainstalovala, Originu jsme nějak zvlášť nerozuměla. Hru stále hraju ale na Origin se již nepřihlašuji. Pro mě je to zbytečné. Asi po čtrnácti dnech jsem se ale na Origin přihlásila, a v záložce moje hry mě hlásila tabulka "na tomto účtu nebyly nalezeny žádné hry". Může mi nekdo povědět kam mi hra zmizela? I když dám znovu načíst moje hry, tak se nic nestane. Docela mě to mrzí protože když bych chtěla hru znovu nainstalovat, nemám z čeho. CD key sice mám, ale je mi k ničemu. Štve mě že jsem zaplatila hru kterou už nemám. I když hra stála 400 Kč stále je to dost peněz. Pokud se to někomu stalo,a problém vyřešil, tak ho moc prosím o pomoc. dále také prosím ty, kteří vědí čím to je. Možná se v podmínkách něco o tomto problému píše a já si toho nevšimla.

Môžem potvrdiť. The Sims 3 mám už dávno odinštalovanú (dcéra prestala hrať :)) - vyrástla z toho), ale v knihovni na mojom Origin účte stále svieti, že som vlastníkom, akurát, že ak ju chcem hrať, musím si ju stiahnuť.
Tiež bola inštalovaná z "placky" - inštaloval som ju off-line (dá sa to), po prihlásení k Originu som len zadal SN do ich systému (zaregistroval som ju), takže SN (moje) už nik iný nemôže použiť.