Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Všechny hry padají, zamrzají

Dobrý den,
koupil jsem si komplet nové komponenty do PC a všechny hry zamrzají a padají. Problém nastane vždy tak po 5 minutách, kdy se hra sekne a následně zčerná obrazovka nebo rovnou vyskočí na plochu. Nevíte někdo prosím čím to může být ? Grafika nikdy nemá teploty vyšší než 70 C.

Specifikace:
Základní deska: Gigabyte 970A-UD3 (BIOS F4)
Grafická karta: ASUS nVidia GeForce GTX 560 Ti 830 MHz
Procesor: AMD Phenom II X4 975 Black Edition 3.60 GHz
RAM: 4 GB DDR3
Zdroj: Fortron Epsilon 600W

RAM byly zkontrolovány MemTest, bez chyby. Grafickou kartu jsem používal nějakou dobu na starší desce se starším procesorem a vše jelo jak mělo (ASUS M2N-E a AMD Athlon 64 X2) a procesor je také v pořádku, neboť je již druhý, který jsem na této sestavě zkoušel a oba dělali stejné problémy (jednalo se o stejný procesor AMD Phenom II X4 955, který odešel následkem mechanického poškození mou maličkostí a koupil jsem 975).

Předem děkuji za pomoc.

Myslím si, že jde o přehřívání.

Tak to otestuj na teploty -
Pro CPU – OCCTP / Linpack

Pro GPU – FurMark / Extreme Burnimg Mode (test se vypíná přes Esc)

Oba testy se musí hlídat ! Zatíží CPU a GPU na Max.

( před použití programů si o nich přečti)

Ať je jistota jestli jde o procesor nebo g.kartu.