Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení na LAN síť?

Dobré odpoledne,
Chtěl bych se svámi poradit. Když si chci zahrát s bráchou a kámošem nějakou hru např. jsme zkoušeli Counter Strike: Source a Wolfenstein enemy territory.

Akorát v tom je menší háček je to PC a PC + Notebook a PC jsou mezi sebou propojeny přes Router a tak se my dva spojíme ale přes notebook to nejde to je logický. Zkusil jsem hamachi to spojuje LAN sítě. Ale když jsem na PC vytvořil hru tak notebook se nemohl připojit. Má stejnou versi hry jako na PC je to úplně stejný? Prosím poraďte

Díky moc... :.(

když jste ve stejné LAN, tak přece logicky nepotřebuješ hamachi! OMG! A musí to jít, "to je logický" - leda že by majitel notebooku nebyl správce svého počítače (myšleno de facto, protože mnoho lidí má admin práva, ale svůj počítač nespravuje, a podle toho to taky potom vypadá).