Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaklínač 2 - Kajran

Ahoj hraji zaklínače 2 a nemůžu se dostat přes Kajrana. Dělám ten úkol : usekám mu chapadla pak se toho jednoho chytnu , ale jak se snažím mačkat určité tlačítko nemůžu to dotáhnout do konce. Zkoušel jsem tlačítko přepnout z myši na klávesnici , ale je to stejné. Mačkám opravdu rychle až z toho mám křeče (zkoušel jsem nejmíň 100x). Pomohl by reinstal ? dík předem za pomoc

No já už taky,protože mám problém seskočit z té potvory,vždycky se mnou jebne o skálu.Ve správný okamžik musím zmáčknout skok,což mi utíkalo,že to tam na vteřinu problikne.A pak jsem mačkal mezerník místo jiné klávesy kde mám skok nastavenej.Strašný,to je nejodpornější věc v jakékoliv hře.Zmáčnout v té dané sekundě klávesy,to nesnáším,uplně mě to dokáže rozzuřit.
Nechám to zejtra,dnes už stačilo...........

Jo, třeba ty pěstní souboje - prostě mačkat klávesy ve správnou chvíli. WTF?
V jedničce to bylo přece jen trochu v hráčově režii, i když to nevypadalo tak suprově filmově, jak ve dvojce, ale hráč měl alespoň pocit, že ten pěstní souboj opravdu vyhrál.

Kajran je strašně jednoduchý, jdu na něj s Bojovou kazajkou modrých pruhů a Pevným zaklínačským stříbrným mečem nově nahrazeným Aerondightem (stříbrný meč z prvního dílu). Spíš nevím, kde vzít quest: "Past na Kajrana" jednou jsem ho dostal a teď nevím kde...

Mám ten samý problém 2021 - useknu mu chapadla , automaticky se ho zachytí dotáhnu to dokonce ale prostě mě vždy shodí ani se mi neukaze seskocit nebo neco takže se přes nej nedostanu a nemůžu ve hře pokračovat pritom mam vsechno aktuální ( patch ) ... Nechápu co s tim

Koukal jsi se na nejaky gameplay? Myslim, ze mu do toho chapadla musis sekat, kdyz jsi na nem a potom, kdyz s tim chapadlem jede po zemi, tak seskocit a je mozne, ze ti to nerekne, ze mas seskocit. Proste to jeste parkrat zkus, kdyz jsem to dal ja, tak to musi udelat kazdy. :-)

Koukal sem právě na lets playe treba Agrealus atp , zkoušel sem to dělat přesné podle toho , ještě zkusim hru kompletně preinstalovat jestli to nepomuze ale postup znám normálně sem mu usekl vsechna chapadla on me nabral ja sem mu do toho chapadla pichal mecem bar se naplnil ale neukazalo se tam seskpcit nic vždycky me jen schodil a porad dokola

Za pokus o reinstal nic nedas, ale nemyslim si, ze by ti to pomohlo, no uvidis. Kdyz delas vsechno podle letsplaye, tak nevim, proc ti to nejde. Ja to taky tenkrat nemohl dat, ale zkouknul jsem prave Agraela a pak jsem to dal v pohode.
Mas origo hru doufam. Vyvojari obcas sami udelaji crack, kde pak naschval nechaji nejakou takovouto chybu, aby hrace, co pirati, vytrestali. Nevim teda, jestli tohle dela i CD Projekt, ale treba jo.

Tezke to v podstate neni, problem je, ze pokud se nepodivas na youtube, jak se na toho Kajrana ma jit, tak to delas cely den systemem pokus - omyl a to pro nas rekreacni hrace neni. Podle meho nazoru je chybou vyvojaru, ze tyto bose nedelaji na nejnizsi obtiznost jednoduche, cely den at si s tim hraji hardcore hraci. ;-)

Vidim problem jinde a to ze musis v tomto pripade odhalit jedinou spravnou naskriptovanou cestu jak bosse zabit a nebylo to vubec zalozeno na skillu. Osobne me takovy pristup od hry spis odrazuje, stejna jako v cyberpunku byly naskriptovane ruzne ty pronasledovaci sekvence, etc. Bida a zmar no

Jo, to souhlasim. Pokud clovek ocekava souboj a vyzvu, tak ho to naskriptovani a nutne odhaleni jedinne spravne cesty, musi nakrknout. Kdyz jsem sel po pribehu, bylo mi jedno, jak to monstrum zabiju, hlavne, aby to bylo rychle a to slo prave s tim kouknutim se predem na gameplay, coz hre dobrou vizitku nedela.