Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno NET Framework

Ahoj, kvůli LA Noire jsem instaloval 3.5 NET framework. Nějak se to nepovedlo, tak jsem ho dal pryč a to tak důkladně, že i z RegEditu. Net Framework jsem dal zpět 4ku, ale teď když zapnu pc, nebo kliknu na LA Noire, zobrazí se mi varovná zpráva: Nastavte klíč registru HKLM/Software/.NETFramework/InstallRoot na umístění instalace NET. Frameworku. Prosím o pomoc.

Použil jsem ten program a odinstaloval zbytky po NET, ale systém mi tu varovnou zprávu hází pořád. Nicméně, při instalaci NET Framework 3.5 mi to hází, že mám k instalaci zapnout program "povolit nebo zakázat funkce Windows", když ho zapnu, hází mi to pořád... Nemám v něm něco zakřížkovat? Třeba v něm mám složnu NET Framework 3.5... Zajímavé. Nevíte, co s tím? Děkuju za každou odpověd a snahu o pomoc.