Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proč se mi Minecraft seká?

Ahoj

proc se mi seka minecraft

moje parametry notebooku

Procesor: intel core i3 2.20ghz
Ram: 4GB Použitelne 3,85
Operacni System: Windows 7 home premium 64bit
Grafika: Nvidia geforce gt520m 1GB

Vždy to hraju tak 2 minuty bez seknutí a potom se to zacne sekat a pak aji vypne (Out memory atd )

Mam javu 7

Prosím napište v čem je problém
změna předmětu, původně: PROČ SE MI MINECRAFT SEKA??? (karel)

kdo má (nividiu graficku) stačí ist do ovládacich panelov tam najsť ovládací panel Nividia :) tam si potom vyberte Spravovanie nastavený 3D , potom globálne nastavenia a vybrať tam že na vysokovýkonový procesor Nividia a to je vše ( mne to pomohlo mal som na minecrafte 15 až 30 fps teraz mám 80 až 150 fps bez lagov :) )

Protože, je to v Javě naprogramovaná hra. Java je náročná jak hovado. Mně ta hra jede v poho na Acer Aspire 5742G. Už jsem to dlouho nehrál, koupil jsem si jí před vánocemi a už asi 10 aktualizací jsem nehrál. Zkus Gamebooster

Mas tam optifine ? Hrajes to v singlu nebo v multiplayer? Jestli singleplyer a mas optifine, je mozne, ze si optifine automaticky nastavil render distance na "EXTREME". To je fakt extrem to nezvlada ani muj pc s 8gb 4 jadry. Skus jit do multiplayeru na nejaky server, tam otevrit options->video setings->a skus stahnout render distance na "tiny",pak di do SP a zase v options->video seting->skus render distance zvysovat. Jestli nepomuze nech ho na tak aby se ti to nelagovalo. Jestli nemas optifine skus to same!.

ja s tim problemy nemam obcas se mi lagne ale dobre a nemam originalni mc. je to tim ze to mas zavirovane nebo mas pomaly komp kdys seti to seka v nejhorsim si prepni render distanc na short a kdys mas zavirovany nebo pomaly je lepsi koupit novy komp:-):-D

Zkus tohle:
Di do Options > Video Settings > Render Distance dej míň já mám například nejmíň (Tiny)
Pokud máš minecraft 1.6 a výš tak udělěj to samí ale místo Render Distance dej Max Framerate na nejvíc a už by se ti to nemělo sekat :)
Doufám že aspoň trochu pomohlo :)