Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proč se mi Minecraft seká?

Ahoj

proc se mi seka minecraft

moje parametry notebooku

Procesor: intel core i3 2.20ghz
Ram: 4GB Použitelne 3,85
Operacni System: Windows 7 home premium 64bit
Grafika: Nvidia geforce gt520m 1GB

Vždy to hraju tak 2 minuty bez seknutí a potom se to zacne sekat a pak aji vypne (Out memory atd )

Mam javu 7

Prosím napište v čem je problém
změna předmětu, původně: PROČ SE MI MINECRAFT SEKA??? (karel)

JA mam ten isty problem, a tusim ze to bude ten blby nvidia optimus, nechce zapnut ani za hada druhu tu lepsiu graficku kartu. uz skor som mal s tym problemy pri inych hrach, pridelujem profily v nvidia paneli, a ono ma to nepocuva furt to ma svoju hlavu och :D je to mozne?

Mám podobný notebook a dlouho jsem nemohl přijít nato proč se to seká . Přitom je to jasné nb pustí nejspíš hru s integrovaou grafikou ... proto fps nestoupne nad 10 . Před spuštěním hry klikni pravým a dej spustit s grafickou.... gt540m ... To vše vyřeší

Ahoj,
mám problém s minecraftem.
po pěti minutách se mi sekne a konec.
Na pleše se mi objeví složka s nápisem něco jako error.
Zkusila jsem si nainstalovat novou javu ale ni je to stejné. Předtím než jsem si ji nainstaloval tak se mi objevila taková zlatá čára a ta šla od levého horního rohu do prostřed a potom...
MYSLÍM ŽE JE TO TÍM ŽE MÁM MALOU VIRT. PAMĚŤ ALE NWM.
PLS POMOCTEMI...

Čaute všichni minecraft se mi taky sekal ale znám řešení stáhněte si optifine mod nemusíte mít original verzi a k tomu si stáhněte sandbox a vždy hru minecraft otevírejte v sandboxu a jak to budete mít tak potom co se to zapne dejte nastavení potom tam budete mít více než obvikle protože to je ten optifine trochu si s tím pohrajte a potom se vám to nebude kousat. (U mě to fungovalo)

tenhle postup máš vyzkoušeno jako na ty horší, co tu hru nezvládají nebo i na ty nový nadupaný, kterým neběží jak má ?já sem si pročetl tady všechny komenty, někteří lidi by se nad sebou měli zamyslet. jen dělají machry a největší kingy a to musíš takhle ne a tak...přesně tyhle myslim ae kdyby místo těch keců poradily, to ne. Jinak když chce někdo poradit, měl by automaticky napsat sestavu řešícího pc, ae myslím si, že slovo "dobrej comp" pokud není dotyčný hlupák, na hru minecraft je už dost jasný, že v nedostačnosti pc sestavy to nebude! ono to kluci není jen o tom, že si stáhnete javu, minecraft a hned budete hrát. v leckterých počítačích si musíte například nastavit javu, aby pracovala na víc ramek pokud například máte napřílad máte 4 GB Ram a je nastavená jen na jednu, takže tak. Tuto radu berte, když vám to píše "Out Of Memory", tímto se problém pravděpodobně vyřeší. Hold trochu zapojíte hlavu a popřípadě si něco vygooglíte, musíte se trochu snažit. Chce to strávit více času nad řešením problémů a ne hned jít za maminkou kňučet :) Díky za vyjádření, Bettalitti

kdo má (nividiu graficku) stačí ist do ovládacich panelov tam najsť ovládací panel Nividia :) tam si potom vyberte Spravovanie nastavený 3D , potom globálne nastavenia a vybrať tam že na vysokovýkonový procesor Nividia a to je vše ( mne to pomohlo mal som na minecrafte 15 až 30 fps teraz mám 80 až 150 fps bez lagov :) )

TY vole mě poser :-) na starém intelu vPRO s 1GB ram a integrovanou grafikou, to frči sem tam sek, ale nic hruznýho třeba minutovej LAG, pak to šoupnu na i5, 8GB ram GF440 a lagy jak svině ovladače všechno aktuální, nastavení nepomohlo tak jsem zkusil všechno možné, nakonec jsem

jen jsem přeinstaloval (odebral všechno a všechny 32 64 bit) JAVU dal novou a najednou OK, doporučení nestahujte pseudo doporučený JAVy z ulož to, ale opravdu skočte na stránky JAVY a stáhněte si poslešdní verzi.

manual.jsp

Alespoň mě to pomohlo

Protože, je to v Javě naprogramovaná hra. Java je náročná jak hovado. Mně ta hra jede v poho na Acer Aspire 5742G. Už jsem to dlouho nehrál, koupil jsem si jí před vánocemi a už asi 10 aktualizací jsem nehrál. Zkus Gamebooster

Mas tam optifine ? Hrajes to v singlu nebo v multiplayer? Jestli singleplyer a mas optifine, je mozne, ze si optifine automaticky nastavil render distance na "EXTREME". To je fakt extrem to nezvlada ani muj pc s 8gb 4 jadry. Skus jit do multiplayeru na nejaky server, tam otevrit options->video setings->a skus stahnout render distance na "tiny",pak di do SP a zase v options->video seting->skus render distance zvysovat. Jestli nepomuze nech ho na tak aby se ti to nelagovalo. Jestli nemas optifine skus to same!.

ja s tim problemy nemam obcas se mi lagne ale dobre a nemam originalni mc. je to tim ze to mas zavirovane nebo mas pomaly komp kdys seti to seka v nejhorsim si prepni render distanc na short a kdys mas zavirovany nebo pomaly je lepsi koupit novy komp:-):-D

Zkus tohle:
Di do Options > Video Settings > Render Distance dej míň já mám například nejmíň (Tiny)
Pokud máš minecraft 1.6 a výš tak udělěj to samí ale místo Render Distance dej Max Framerate na nejvíc a už by se ti to nemělo sekat :)
Doufám že aspoň trochu pomohlo :)