Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poraďte hry =(

Ahoj lidi ... prosím poraďte mi nějakou závodní hru kde si můžu tunit i auto ... spoilery ... atd.

Procesor: AMD 1 Ghz
RAM: 512Mb
Graf. Krata: 64mb
zdroj netuším ale ten utáhne snad všechno ;)

Vše kromě Nfs: UG, UG2, MW .... vyšší už mi nejdou ;)

[Já vím .. ostuda mít takovejhle PC =DD]

Jiné hry?? ... Takové moc nemusím .. jde tam vůbec tunint něco jiného než motor?, ... výfuky ... spoilery ... disky a pod.?? Když tak jiné hry ;)