Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno RGSC

Čau, chci spojit svůj účet PSN s účtem RGSC (Rockstar Games Social Club) a hodí mi to toto There was a problem linking your PLAYSTATION®Network account.
We could not complete your link request.
The Sony PLAYSTATION®Network account specified could not be found. If you created this account using the PSN website, you will need to bind your PS3 account to this one.
Please close this window and try again.

Netuším, co s tím... děkuju za pomoc.

Takže další krůček k výsledku je vyřešen - konečně se mi podařilo propojit PSP s internetem. Takže -> modem spolupracuje, PSP spolupracuje, PSN (PlayStation Network) jakbysmet; jenom ten Rocstáří paskvil stále nepracuje. Už se to táhne přes rok a nezbývá mi, než se tomu smát, ale ono je to na jednu stranu k pláči... (přístup R*)

!Edit: WOW, už to funguje! Propojeno, nevím, jak se mi to povedlo...

Vyřešeno. :-)