Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno RGSC

Čau, chci spojit svůj účet PSN s účtem RGSC (Rockstar Games Social Club) a hodí mi to toto There was a problem linking your PLAYSTATION®Network account.
We could not complete your link request.
The Sony PLAYSTATION®Network account specified could not be found. If you created this account using the PSN website, you will need to bind your PS3 account to this one.
Please close this window and try again.

Netuším, co s tím... děkuju za pomoc.

Ten rockstáří paskvil nemůže najít tvůj PSN účet. Nemáš tam někde překlep, přesmyčku? Víc neporadím, konzole neznám a R*SC vlastně taky ne (GTA4 jsem hrál pár desítek minut a pak kvůli katastrofálnímu ovládání aut navždy zavrhl a smazal z disku).

Jsme OT, ale budiž:

Budu muset? Ale kdepak, není nic jednoduššího než se na celý Rockstar a jeho nové hry vy…kašlat. Třeba ale R* zařídí, aby mi narostla ještě jedna pravá ruka, pak to třeba půjde ;-)

Jinak lidí, kterým se tenhle model nelíbí, je určitě více (viz thready na steamfóru).

Teď mě napadlo, dá se v GTA4 používat volant a pedály? Pokud ano, i tam se musí ta opožděná kamera korigovat myší?

Tak jsem Rocstárum napsal pár řádek na support, snad to nějak vyřešíme. Proč to chci propojit? Protože je to nutné ke stažení jistého DLC pro GTA CHTW na PSP. (přes PSN) Ono když to jde jednoduše, proč to nezamotat a neudělat to složitě, že? :-/

Takže další krůček k výsledku je vyřešen - konečně se mi podařilo propojit PSP s internetem. Takže -> modem spolupracuje, PSP spolupracuje, PSN (PlayStation Network) jakbysmet; jenom ten Rocstáří paskvil stále nepracuje. Už se to táhne přes rok a nezbývá mi, než se tomu smát, ale ono je to na jednu stranu k pláči... (přístup R*)

!Edit: WOW, už to funguje! Propojeno, nevím, jak se mi to povedlo...

Vyřešeno. :-)