Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mirror's Edge

Dobrý den, mám problém se hrou Mirror's Edge... Při spuštení hry vše šlape objeví se úvodní intro , ale po skončení intra hra spadne a windows hodí kasickou chybu 2i.cz.... Požadavky na hru splňuji ... Díky za každou pomoc

Ještě jsi se zapomněl zeptat na případnou medecínu, častou to příčinu všelijakých neduhů her :-p
Právě u Mirror's Edge se neoriginálníci prolátli avízováním problémů v třetím levelu (výrazné sekání hry, která doposud běžela naprosto plynule).