Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem quake 4 čeština a dabing

Zdarvím vás,
poradte mi. Našel jsem doma po nějaké době Quake 4. Hra je originál. Ale je to v angličtině. Stáhl jsem si patch 1.4.2
při instalaci bylo na výběr jazyk Cz, Po nainstalování však ve hře nefunguje? jedná se o češtinu a dabing ... Poradte kde může byt chyba nebo jak na to. Předem děkuji.

Myslím že jde o nedorozumění, nepochopení z tvé strany. Instaluješ asi pouhý patch na českou verzi hry - ne patch s kompletní češtinou. Ty máš anglickou, tak proto to možná nefunguje. Q4 (mám dojem!) vyšlo česky. Možná existuje nějaká neoficiální čeština vykuchaná z originálky, použitelná do anglické verze, tohle ale je už za hranou toho, co dovoluje Autorský zákon a terms.