Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Homefront ze Steamu česky??

Na steamu je Homefront v akci-mám zájem o koupi ale mám problém-čeština-u nás hra vydaná od comgad je s cz titulky ale nikde nepíšou pokud ji koupim ze steamu že tam JE!!??Již jsem se ptal a stále nemám dostatečnou informaci-zda pokud ji stáhnu ze steamu tak že bude v cz!prosím poradte-pokud ji někdo máte napište jak a zda tam je(je prý i možnost ji počeštit-na aukro píše stáhnout cz z cestina.rar což nelze??neexistuje to??!! ale lze ji stáhnout i "jinak",jenže nemám jistotu zda to půjde jak má)Pokud má někdo zkušenost napište díky

No o kvalitě nemluvím,jde mi jen a jen o to to mít v češtině-chci si to zahrát se vším všudy-anglicky bych to i třeba zvládnul ale proč??já mám rodný jazyk rád-jinak právě proto jsem se ptal zda to již někdo má a zda mu tam šla ta čeština(z jiného zdroje či nikoliv).Jen si to chci zahrát s češtinou nic víc níc míň.Ale i tak dík