Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Steam neumožní nákup některých her, zobrazených v CZ obchodě.

Donedávna na českém Steamu nebyl FEAR 2 ani jeho datadisk. Před pár dny se to tam ale objevilo, např.:
Reborn - 16465

Pokus o koupi ale v posledním kroku (potvrzení zadaných údajů o adrese a platební kartě) selže s chybovou hláškou

Došlo k chybě při inicializaci nebo aktualizaci transakce. Vyčkejte chvíli a opakujte akci nebo požádejte o pomoc službu podpory.

Mají v tom nějaký čurbes.

(thx za info: martingsxr1000)

Nechápu tady "pomluvače" Steamu a hlavně jsem se ozval k vůli kecu "mód do hry = ban". Já hry na Steamu vždycky nějak modoval a nikdy jsem ban nedostal, nevim, kde jste to vyhrabali.

Já na Steam nedám nikdy dopustit, ušetřil mi tisíce korun, místo a čas. Když někoho baví běhat do obchodů, vysolit tam nekřesťanský peníze a pak to doma štosovat a hlídat si, aby se neztratil key, tak ať si to dělá, ale nemusí tady šířit fámy. :-D

"mód do hry = ban". Tak jsem to několikrát četl.
Psal jsem-je li tomu tak? Netvrdil jsem. Nešířím fámy.
Hry kupuju ve slevách,nekřestanský peníze za ně nedávám,poslední byl Crysis 2 a asi dám i full pálku za Far Cry 3.Uvidíme preview.
Obchody nejsou ve věžích,nemusí se tedy běhat do schodu a key je na škatuli.:-)

Přesně tak souhlasím. :D Na steamu ti ukradne někdo účet a si v loji, protože tam máš hry v hodnotě např. 5000Kč. Což odpovídá asi tak 6 hrám. Potom by jsi měl jiný názor na steam kdyby ti někdo ukradl účet. Já si rozhodně to potěšení do obchodu udělám. Je to prostě ten rituál :D kdy jste natěšení na tu hru a že pro to musíte něco udělat :DD. Jinak už nebudem psát OT. Souhlasím s L-corem.

A jak to víš? že ti steam učet vrátí. Jak můžou vědět že nejsi jenom další hacker? Už hodněkrát jsem si četl stížnosti na steam kvůli přesnému opaku co tady píšeš. Že se na ně vykašlali. Chtěl money to je vše :)). To je to samé jako když někomu zablokují třeba i omylem účet (už se mi to stalo a přiznám se že po této zkušenosti právě steam nemám v oblibě, jinak dříve jsem ho miloval jako ty :)) :( ), ale vrátit ti ho nemůžou. Víš proč? Protože chtěl penízky.Jak jsem říkal, každá šance pro ně dobrá.