Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zamrzani her

ahoj mam problem kdyz hraju napr css nb NFS undercover tk se mi po chvilce hra sekne i se zvukem ktery se po sleze zas pusti,ale obraz nikoli a jeste takova tresnicka na dortu je ta ze hra nejde vypnout pres spravce uloh jedine vychodisko je natvrdo vypnout. muj pc notebook: intel core i7 sandybridge
nvidia gt 540m 2GB
4GB ram

protože ti to vytuhne, truhlíku. ;-)

edit: V okamžiku, kdy se "sekne" i zvuk, dojde k tomu, že teplotní čidlo vypne CPU/GPU aby nedošlo k jejich zničení.

Hrát hry na nějakém sociálním notebooku za 20000 je totální nesmysl. Tyto stroje NEJSOU určeny k hraní, jejich konstrukce to dlouhodobě neumožňuje.

Jediné, co může trochu (dočasně) pomoci, je vyčištění chlazení od prachu.