Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem The elder scrolls V skyrim effect bug

Zdravim,
Uz "x" hodin googlim a snazim se najit reseni meho problemu. Tohle je muj problem: watch V teto misi by mely jit videt odrazy svetla, bez kterych tu misi proste neudelam, (tak to ma vypadat) http://www.youtube.com/watch?v=oh80gBwi1SQ&feature =related jenze... ja ty odrazy nevidim :( uz jsem zoufaly a nevim co mi chybi, aby to jelo. uz jsem zkousel vsemozne directy, dll files, dll fixer a mnoho dalsich a nic

Za kazdou radu budu moc vdecny.
Dekuji

PS: zkousel jsem i nastavit ty kolecka podle videi lidí, kterym to jde, ale marne. 2 tlačítka otacejici jednotlivymi mezikruzimi jsou asi spravne, jelikoz se s nimi jiz neda pohybovat, ale to treti se furt pohybuje.

Tak hovno,bugy tam jsou i nadále,patch 1.4 opravil kulový.Najel jsem na hlavní příběhovou linku.Byl jsem poslán do Riftenu za Esbernem,ten hnup nechce otevřít dveře,vyčetl jsem,že se má stát před futrama,hra uložit F5 a načíst,je slyšet jak chrastí klíče v zámku,že odemyká,ale dveře furt otevřít nejdou.Takže znovu načíst a zkoušet,asi na na šestnáctý se dveře otevřou.Takhle jsem to dělal ještě dvakrát.Esbern nechtěl se mnou odejít a pak ve Vorařově nechtěl vyklopit co ví,zas uložit,načíst-x krát.A to ještě,když mluví,titulky jdou tak rychle,že skoro nestačíte číst o co jde.
Mám hruzu co bude dál,vybral jsem volbu,že jdu k cíli sám (raději)a potkáme se s Esbergem a Delfinou v místě určení.

No vidíš, to je taky jeden z vedlejších důvodů, proč s koupí hry otálím (hlavní je cena, zmlsán slevami odmítám už platit plnou za jakoukoliv hru). Hra mě každopádně hodně zajímá, i když ji zatím nemám.

Až za rok/dva spadne cena výrazně níže, bude už třeba bugůprostá a možná i se spoustou DLC. A možná půjde koupit i rovnou na Steamu (krabicovky výrazně nepreferuji, pro mě vyloženě zbytečný krám).

Ještě nemám dohraný Oblivion, chybí mi většina úkolů na Shivering Isles.