Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s texturami u her

Čau mám problém s texturami u her začali mi problikávat a nebo zobrazovat černé pruhy přeinstaloval jsem systém ale nepomohlo to a ještě mám další problém s přehráváním videí na internetu seknou se a PC se restartuje a po načtení mi to zobrazí tuhle chybu

www.uloz.to/11063852/chyba-jpg

Mám starší PC (Intel core 2 duo 2.0GHz Nvidie 8600GT 512MB 3GB RAM Win Xp profesional SP 3) ale jinak jede vše normálně dík moc za pomoc

Sorry, jsem líný si klikat někam na uložto a ještě jak debil přepisovat písmenka. Buď to ulož sem, nebo to napiš jako text.

Tyhle problémy mohou být jak SW rázu (nenainstaloané drivery desky, špatné drivery grafiky, viry, výsledky čističe registrů a podobné kraviny), tak HW rázu - odcházející zdroj nebo grafika (nvidie jsou prostě prašivé, hlavně ty z řady 8), přehřívání, vadná RAM.

Tak drivery k desce jsem nainstaloval všechny stáhl nejnovější ovladače na grafiku a stáhl program EVEREST ULTIMATE EDITION a tam se mi zobrazuje že vše funguje a teplota GPU 48°C CPU 30°C HDD 35°C Zakladovka 34°C a nebo jestli znáš nějaký jiný program na diagnostiku PC jestli to fakt vše funguje jak má. A tady je ten obrázek [img]http://imageshack.us/photo/my-images/259/chybal.jp g[/img]

Ty teploty byly z toho programu EVEREST a tak stáhl jsem ten furmark 1.9.1 a ukazovali to hodně málo FPS na rozlišení které mám normálně 1280x1024, ale ty hry připom běží naprosto plynule načítají normálně (zkoušel jsem třeba Batman Arkam Asylum a tam je přímo benchmark a bez PhysX mi to dělá v průměru 45FPS tak mi to ukazovalo mi to témeř stejné hodnoty hned jak hra vyšla tak jsem to zkoušel)