Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Portal 2 - hledám kooperativáka

Včera jsem konečně dohrál singl druhého Portálu (jeden zákys kousek před koncem: místnost se čtyřma střílnama za sklem, které bylo nutno zlikvidovat modrým gelem, dopravovaným přepínaným modrým/oranžovým polem). Hodnotím velmi, velmi vysoko. Oproti některým levelům z jedničky (nebo to byly uživatelské mapy?) mi vyhovovalo, že tu vlastně nebyly šílené prolítávačky mezi portály strop-země, kdy po nabrání větší rychlosti bylo nutno ten stropní střelit někam jinam a nechat se jím někam daleko vyhodit. Než se mi to podařilo, obvykle jsem se vychýlil z osy vertikálního letu a zůstal na zemi.

Zkusil jsem kooperativní hru. Několik minut jsem čekal, až mi hra někoho najde (asi to všichni hrajou jen s přáteli). Dali jsme jeden level (komunikace vázla, psal mi jen španělsky nebo portugalsky), pak se ztratil a dalšího to nenašlo.

Najde se tu někdo, kdo by to se mnou zkusil? ;-)

Ještě jedna věc. Z té chvilky hraní jsem přesně nepochopil, jak jsou co-opácké portály kombinovatelné. Vlastní jsou jasné; a předpokládám, že "mými" může procházet i ten druhý hráč. Ale jeden můj a jeden jeho funguje jak? Musí být:
1) oba primární/sekundární nebo
2) jeden primární a druhý sekundární nebo
3) je to jedno?

V jednom místě jsme se nějak zasekli a zmatkovali (stříleli portály bez hlavy a paty) a najednou jsem prošel a postoupili jsme dál. Odpočet (3-2-1) jsme ani nezkusili, to jsem zjistil až někde na webu, že něco takového existuje.

Vlastně budu asi potřebovat takové malé školení na začátek.