Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Battlefield 3 ?

hra niekto Battlefield 3 na sappire ATI Radeon HD 4870 1gb
QuadCore AMD Phenom II X4 840, 3200 MHz
WDC WD10EADS-00L5B1 ATA Device (931 GB, IDE)
pamet 5gb
win7/32prem. pojde mitato hra na stredne detaly s tou kartou? chcem hru kupit a neviem ci grafika bude stacit.

dobrý den,
chtěla bych se zeptat, mám sestavu CPU INTEL DUAL CORE E6600 3,06 GHz, grafiku ATI RADEON 4650 1GB, ale při hraní na střední detaily mi zlobí grafika např. tím, že se mi při hraní nezobrazuje zbraň a ruce... když dám nastavení v minimálních nastaveních hry, tak to občas udělá taky. Už jsem stáhla i nejnovější ovladač pro Radeona, ale nemáte nějaký jiný? Psal jste, že hrajete na středních požadavcích a v poho.
Kdyžtak mi prosím napiště na email petula_kv@centrum.cz Děkuji. Petra

děkuji za odpověď. :-) jinak mi to dělá i když hraji na nejnižších nastavení. ale také je fakt, že asi záleží na mapě.... nejvíc mi to zlobí na metru. Zkoušela jsem hledat na netu, zda není zmínka někde o tom, že třeba DICE na těchto problémech pracuje.... ale marně...

Pokud to nebudeš přehánět s nastavením, hra by ti měla normálně jít. S procesorem a RAMkou rozhodně žádnej problém nebude, jen to možná bude chtít dát nastavení na střední kvalitu, kvůli grafice. Ale ano, bude stačit.