Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xbox nebo PS3?

Zdravím,

Chtěl bych vědět, jestli si koupit Xbox nebo PS3, Nevím jaké jsou plusy a mínusy.
Poradíte mi? :)
Díky

Vše je na stejné brdo, záleží čemu dáváš přednost, zda Microsoftu a nebo Sony.
Xbox má více verzí buď 4 GB a nebo 250 GB - PS3 má větší disk až 320 GB

XBOX má v multiplatformovkách z pravidla lepší grafiku. PS3 má,ale zase online zdarma a řekl bych i lepší exkluzivky.... Těch výhod a nevýhod je u obou dost.

Ještě bych dodal že na Xbox aby jsi mohl hrát online, potřebuješ gold účet, ten se dá sehnat na netu, třeba na aukru

XBOX má v multiplatformovkách z pravidla lepší grafiku.

To snad nemyslíš vážně? Sice hraju na PC, ale co jsem viděl srovnávací screeny AC3 na ps3 a xbox, tak měl xbox kostičkované stíny, ps3 krásně vyhlazené. Textury byli také o hodně lepší jak na xboxu. Nevim kde jsi to vzal. Spíš vlastníš Xbox, tak mu logicky nadržuješ :).

Já bych bral xbox 360 mám ho rok a jsem s ním spokojen.

Mínus placený multi potřebuješ gol abys sis zahral
nemá bluray
nemá hry uncharted god of war ale ps3 nemá zas halo gears of war.
hluk ventilatorů musíš si dokoupit pevný disk

Plus má výborné a kvalitní hry
dobrá cena
má dost vysoký výkon
zabudované wifi
má hdmi

S 3D nevim jam to je, ale porovnej si to- http://www.youtube.com/watch?v=ZBSign1RFSw&feature =youtube_gdata_player

Podle mě má GT tu grafiku takovou... Já nevim jakou, ale když se koukneš na Forzu, tak bych ani nevěděl, jestli je to točený v realu nebo ne, kdyby mi někdo neřek, že je to hra. Zvuky- zase to samí. Přijde mi, že GT má všechno strašně uřvaný a uječený, kdežto Forza mi přijde strašně reálná. Nechci tu vyvolávat nějakej flame, je to jen výměna názorů :-).

Doporučuju x box platí se MP ale máš jistotu že tam nehrajou malý děcka kteří kazí hru
Ps3 mají všichnu rádi protože to umí ovládat každý malý děcko , nedokážou tyto děti pochopit že x box je prostě lepší , kdyby si porovnali uplně všechny parametry co na tyto konzole existují tak by zjistili že nejde o velikost pamětove karty -_- ale o MHZ protože každá konzole herní je přizpůsobená tak aby hry na ni jeli na plno - amyslím že se tu bavíme o herní Konzoli a ne o DVD nebo blu-ray - já určitě radím x box - má totiž ovládání který neumí ovládat každý proto se vymlouvají lidé na to že je to špatné ;))

Doporučuju x box platí se MP ale máš jistotu že tam nehrajou malý děcka kteří kazí hru

Tákže za 1.- Co dětskám brání aby jim rodiče zaplatili MP? U Xka vyplázneš patnácet za hru a ještě platíš mulťák. Ne díky.

Ps3 mají všichnu rádi protože to umí ovládat každý malý děcko , nedokážou tyto děti pochopit že x box je prostě lepší

Tak proč je kvůli lepšímu ovládání ps 3 horší? Navíc je to skoro stejný...

kdyby si porovnali uplně všechny parametry co na tyto konzole existují tak by zjistili že nejde o velikost pamětove karty -_- ale o MHZ protože každá konzole herní je přizpůsobená tak aby hry na ni jeli na plno

Já prostě nemám slov. Víš slušně řečeno "prd".

Jinak celkově ovladatelnost, a výkon konzolí opravdu nic moc.