Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xbox nebo PS3?

Zdravím,

Chtěl bych vědět, jestli si koupit Xbox nebo PS3, Nevím jaké jsou plusy a mínusy.
Poradíte mi? :)
Díky

Vše je na stejné brdo, záleží čemu dáváš přednost, zda Microsoftu a nebo Sony.
Xbox má více verzí buď 4 GB a nebo 250 GB - PS3 má větší disk až 320 GB

XBOX má v multiplatformovkách z pravidla lepší grafiku. PS3 má,ale zase online zdarma a řekl bych i lepší exkluzivky.... Těch výhod a nevýhod je u obou dost.

Ještě bych dodal že na Xbox aby jsi mohl hrát online, potřebuješ gold účet, ten se dá sehnat na netu, třeba na aukru

XBOX má v multiplatformovkách z pravidla lepší grafiku.

To snad nemyslíš vážně? Sice hraju na PC, ale co jsem viděl srovnávací screeny AC3 na ps3 a xbox, tak měl xbox kostičkované stíny, ps3 krásně vyhlazené. Textury byli také o hodně lepší jak na xboxu. Nevim kde jsi to vzal. Spíš vlastníš Xbox, tak mu logicky nadržuješ :).