Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vyplatí se NTB na hry? A do 15 tisíc?

Zdravím,
přemýšlím, že si koupím stolní počítač za 13 tisíc, a bude mít (to nejdůležitější):
procesor: AMD Athlon II X4 Quad Core 640 3.0GHz
ram: Transcend paměť DDR3 4GB(2x2GB) 1333 MHz CL9 Dual-Channel
přídavná grafika: Sapphire VGA ATI Radeon HD 6870, 1GB GDDR5, 256-bit,
900/1050, DL-DVI-I / SL-DVI-D HDMI / DP, PCI-E

A zajímalo by mě, jestli by se dal sehnat takový NTB, mezi 14 až maximálně do 16 tisíc s tím, že by to utáhlo Mafii 2 a GTA 4 (i datadisk) minimálně na střední detaily.

A VYPLATILO BY SE MI KUPOVAT NTB? Nebo by se spíš preferoval klasický stolní PC?

Díky za rady.

Tys nečetl tohle?

Grafické aplikace a hry jsou pro nové notebooky řady K se samostatnými grafickými kartami NVIDIA hračkou. Model ASUS K73SV je vybaven grafickou kartou NVIDIA GT 540M, která se stará o úžasný požitek z her a multimédií. Akcelerace grafiky je zajišťována s pomocí až 2 GB video paměti DDR3.

Po tomhle nelze nenabýt přesvědčení, že GTA4 a BF3 na tomhle půjde na háj detajlz aspoň na 60fps.

]:)