Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem STEAM

Zdravím.

1. Když bych si koupil na steamu nějaký 4-pack, jak pak mužu poslat jednotlivé kopie jednotlivým kámošům?
2. Když si přidám hry do Seznamu přání. Slouži tento seznam pro moji orientaci a orientací mých přátel? Nebo mi muže hru steam přidělit?

Děkuji

1. L4D2
Obsahuje 4 kopie "Left 4 Dead 2" - pošlete tyto kopie Vašim přátelům.
Já bych chtěl vědět jak ty kopie pošlu těm kamarádům.

2. L-Core Tady na poradně psal:

A nakonec, jako propagaci nové featury "wishlist" systém každý den vybere 30 lidí s více než 10 hrama ve wishlistu a daruje jim prvních pět her z jejich seznamu.

Chtěl bych vědět jestli to je stále pravda nebo jenom po dobu akce Hallowen.