Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Prodej STEAMu

Cus lidi.. prodávám steam..duvod: Sazka o litra :DD Nebude to az takový prodej.. spise výmena STEAMu.. Dám vám muj steam s hrama: Half-Life 2,Portal,Portal 2,Left4Dead,Left4Dead 2,Half-life 2 Episode one,Half-life 2 Episode two,Half-Life 2 Source,Garry´s mod,Half-Life 2:Lost Coast,Half-Life Deathmatch: Source,Half-Life 2:Deathmatch,Half-Life: Blue Shift,Half-Life:Opposing Force..Tyto hry by tam byli.. Takze ten kdo má na steamu méně her vůbec nevadí..me stačí aby na Steamu byli hry: Counter Strike 1.6 , Left4Dead 2. To je vše .. ten kdo ma na steamu tyto dve hry.. muze o teto nabidce popřemýšlet..Zatim se mejte.. Cau..

[http://img833.imageshack.us/img833/850/steamek.png  ]

Steam účet legálně prodat nejde, nemá cenu furt vytahovat starý téma. Lock. (Prasak)

tobě to jedno být může, horší to bude mít ten, co si to s tebou vymění. Třeba má "jen jeden" Steam účet...

Takže si to neber osobně, ale toto je způsob ochrany různých bembelů, co si myslí, že můžou snadno a levně dojít k hrám a pak se STRAŠNĚ diví, že mají na Steamu v jejich krásném "novém" účtě ban a hry jim propadly.

Snažím se na Steamu kupovat hry, které opravdu chci (a nemíním prodávat), a to poslední roky výhradně ve velkých slevách. Vlastně jsem prodal jen velmi málo her (krabicovek): Redneck Rampage (mám z GOG vč. obou datadisků za 5$) a GTA4 někomu v rodině. Ještě pár věcí na prodej mám, viz bazar (prodávám, protože je mám 2x). Spoustu her jsem rozdal (Score, Gamestar).

Na druhé straně, z druhé ruky jsem kupoval akorát datadisky k Oblivionu a kdysi dávno Crusadery (No remorse/regret).