Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem War Rock ? jen pres Anti ..??

Dobry den hry war rock mi nejde Sustit ale launcher,nejnovejí verze a Anti-cheat se načte.
Ale počitač en vrčí a nic ..nedela jen se načíta Myš a nic ..
souvi si to neco z Antivirusem ..??
nebo neco jinyho ..Moh prosim Se Podelit o vaše skušenosti .?? ;) děkuji ;)
Odpovedí Davehte Do komentařu nebo Do ankety ..
Ale newim jak co mam delat kdyš To je antivirusem ...to dejte do Komentařu ddekuji ;)
Mimochodem Hra Warrock na stejnym Počítači uš šla ;)

Drahý zanedbaný příteli,
to, že máš nějakou disfunkci, tě nepovyšuje nad ostatní, naopak ty musíš vyvinout úsilí se svým handicapem bojovat, protože v životě na to nikdo hrát nebude, žádný úlevy nedostaneš a smůlu budeš mít jen a jen ty.
Takže jestli se sebou nehodláš nic dělat, tak mi nezbývá nic jinýho, než všem holkám a ženám na světě popřát to štěstí, aby tě nikdy v životě nepotkaly a nedovolily, aby tvé sémě přineslo plody, neb víc takových blbů lidské společnosti nemůže prospět.